-->

W ofercie mają drzewa i krzewy leśne. Niektóre można kupić dosłownie za grosze

Działające przy Nadleśnictwie Dębica Gospodarstwo Szkółkarskie Brzeźnica rozpoczęło wiosenną sprzedaż sadzonek. W szkółce można kupić głównie sadzonki drzew i krzewów leśnych. Ceny zaczynają się od 37 groszy za sztukę za np. sosnę zwyczajną. Zamówienie można złożyć on-line a sadzonki odebrać osobiście.

Nadleśnictwo Dębica prowadzi szkółkę krzewów i drzew leśnych i tylko takie gatunki są w ofercie. Są to głównie gatunki lasotwórcze takie jak dąb, buk, sosna, ale szczycimy się również produkcją sadzonek gatunków biocenotycznych, czyli takich które sprzyjają bioróżnorodności w lesie, wpływają pozytywnie na różne gatunki owadów np. pszczół – lipa, jarzębina, klon jawor oraz bardzo ważny gatunek dla pogórza czereśnia ptasia” – mówi Tomasz Mordyl z Nadleśnictwa Dębica

Zakup odbywa się na zasadzie przedpłaty przelewem przed odbiorem sadzonek. Szczegóły SPRZEDAŻ SADZONEK – zobacz

Wszystkie produkowane przez szkółkę sadzonki pochodzą z nasion pozyskiwanych z wyselekcjonowanych najlepszych drzewostanów i posiadają świadectwa fitosanitarne oraz świadectwa pochodzenia.
Nadleśnictwo Dębica w swojej szkółce produkuje rocznie na potrzeby własne i innych odbiorców około 1,5 miliony szt. sadzonek.

Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. 800 – 1430 
oraz w wybrane soboty od 800 do 1300 na szkółce Brzeźnica, ul. Dębowa 2
(tel. 795 131 192).


 

Podziel się z innymi
0Shares
0 0