Wielofunkcyjne pianki do mycia ciała od Dove - ziemiadebicka.pl

Wielofunkcyjne pianki do mycia ciała od Dove


Żyjemy w świecie nowych wyzwań i ciągłego pośpiechu. Dlatego zwykle robimy kilka rzeczy naraz, co dotyczy także codziennej pielęgnacji. Ale jednocześnie marzymy, aby kosmetyki gwarantowały nam idealne efekty i maksimum przyjemności. Z tego zadania doskonale wywiązują się musy i pianki do mycia ciała Dove. To nowy i modny sposób na codzienną pielęgnację dla kobiet i mężczyzn o wielofunkcyjnym przeznaczeniu. Musy dla kobiet Dove to kosmetyki 2w1. Zapewniają regenerujący i nawilżający prysznic oraz umożliwiają komfortowe pozbycie się zbędnych włosków. Pianki dla mężczyzn Dove Men+Care to kosmetyki 3w1. Nadają się do odświeżania ciała, działają nawilżająco na skórę i ułatwiają golenie. Zaletą musów i pianek do mycia ciała jest to, że są lekkie i przyjemne w użyciu, łatwo się spłukują i są bardzo wydajne – wystarczają na dłużej niż klasyczne żele pod prysznic o tej samej pojemności. Brzmi zachęcająco, prawda?! A więc czas je wypróbować!

Linia pianek pod prysznic dla mężczyzn Dove Men+Care 3w1 do mycia, golenia i nawilżania

Pianka pod prysznic Dove Men+Care Extra Fresh

Błyskawicznie przegania resztki snu w trakcie porannego prysznica, działa nawilżająco i odżywczo na skórę oraz ułatwia golenie – to podstawowe zalety pianki pod prysznic dla mężczyzn Dove Men+Care Extra Fresh. Ale to nie wszystko! Kosmetyk ma energetyzujące działanie i zapach, w którym wyróżnia się kombinacja nut orzeźwiających i drzewnych wprost wymarzona dla prawdziwego mężczyzny. Pianka dodaje sił na cały dzień, a przy tym jest lekka, nakłada się i spłukuje ją z łatwością. To też doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn praktycznych i oszczędnych, bo wystarcza na dłużej niż tradycyjne żele pod prysznic o tej samej pojemności.

Pojemność i rekomendowana cena: 200 ml, cena – 14,99 zł

Pianka pod prysznic Dove Men+Care Clean Comfort

Pianka pod prysznic Dove Men+Care Clean Comfort zapewnia skuteczną regenerację i pozostawia na skórze łagodny zapach. Jej aromat tworzy kompozycja bergamotki, mandarynki i cytryny, okraszone wonią brzoskwini, mięty, cynamonu oraz nut drzewnych. Ten zmysłowy mix przekona każdego mężczyznę. Sprawi też, że będzie się czuł komfortowo i świeżo przez cały dzień. Mycie ciała taką pianką podziała na skórę nawilżająco, dodatkowo ułatwi i umożliwi golenie w trakcie porannego prysznica. Pianka jest przy tym bardziej wydajna niż klasyczne żele pod prysznic o tej samej pojemności.

Pojemność i rekomendowana cena: 200 ml, cena – 14,99 zł