Witold Waśko w imieniu „Śnieżki” odebrał statuetkę „Najbardziej wiarygodnej firmy”

FFiL Śnieżka SA została laureatem nagrody „Najbardziej wiarygodna firma”, której pomysłodawcą jest agencja informacyjna ISBnews. To jeden z dwóch najbardziej prestiżowych tytułów przyznanych przez kapitułę przedstawicielom polskiego biznesu, którzy szczególnie się wyróżnili w minionym roku.

W II edycji nagród „Najbardziej Wiarygodni w Polskiej Gospodarce” kapituła uhonorowała osoby, firmy i instytucje znane m.in. z transparentności i uczciwości wobec otoczenia biznesowego, wzmacniania polskiej marki w świecie oraz realizacji zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przyznana nagroda cieszy nas tym bardziej, że od początku budowania naszej firmy stawiamy na transparentność. To dzięki niej na tak dynamicznym rynku byliśmy przez lata w stanie wypracować nie tylko zaufanie naszych klientów, ale także wieloletnie relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Żadne z ambitnych zadań, które podejmujemy, nie byłoby możliwe do zrealizowania bez zaangażowanego zespołu. I to właśnie naszym pracownikom – a mamy ich w grupie kapitałowej już ponad 1400 – chciałbym zadedykować tę nagrodę – powiedział Witold Waśko, wiceprezes zarządu FFiL Śnieżka SA, który w imieniu spółki odebrał statuetkę.

Śnieżka to producent znanych oraz cenionych marek farb i lakierów: Magnat, Vidaron czy Śnieżka. Firma, która w ciągu ponad 35 lat działalności wyrosła z kilkuosobowego biznesu na międzynarodową grupę kapitałową. Śnieżka jako jedyna spółka z branży jest notowana na giełdzie w Warszawie, a jej rynkowa wycena przekracza miliard złotych.

Nagrody „Najbardziej Wiarygodni w Polskiej Gospodarce” są przyznawane od 2019 roku. W tegorocznej edycji nagrody i wyróżnienia wręczono w 11 kategoriach, m.in.: najbardziej wiarygodny prezes, najbardziej wiarygodna firma i najbardziej wiarygodny pracodawca. Laureatów wyłoniła kapituła złożona z doświadczonych przedstawicieli świata giełdowego, gospodarczego, finansowego oraz polityki gospodarczej.

Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 6 lutego br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Patronat honorowy nad galą objęli: Ministerstwo Rozwoju, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Fundacja Godła Promocyjnego „Teraz Polska”

źródło: F.F.i L. Śnieżka 

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0