Wsparcie dla dębickiego szpitala

Dębicki szpital walczący z pandemią COViD-19 otrzymał już wsparcie produktowe od Carrefour o łącznej wartości ponad 11 tysięcy zł. Produkty spożywcze z hipermarketu zlokalizowanego przy ul. Ks. Nosala, od kwietnia trafiają bezpośrednio do tej placówki medycznej. Celem przekazywanej pomocy jest zwiększenie komfortu pracy personelu medycznego w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Do Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy, trafiły głównie produkty spożywcze, takie jak soki, kawa czy herbata oraz produkty higieniczne: mydła czy papier toaletowy. Pomoc świadczona jest dla personelu medycznego szpitala, który od ponad miesiąca pracuje w wyjątkowo trudnych warunkach. Wartość pomocy przekroczyła już kwotę 11 tysięcy złotych.

Pandemia koronawirusa to wymagający czas dla wszystkich, dlatego Carrefour postanowił włączyć się w jakże ważną pomoc dla polskiej służby zdrowia. W całej Polsce wspieramy łącznie 41 placówek medycznych, w tym szpital w Dębicy, któremu na bieżąco przekazujemy produkty spożywcze. Tym gestem chcemy wesprzeć pracowników służby zdrowia, którzy każdego dnia toczą walkę o zdrowie i życie mieszkańców naszego miasta. – mówi Tomasz Madaj, Dyrektor Hipermarketu Carrefour w Galerii Dębickiej przy ul. Ks. Nosala 2.

Pod koniec marca 2020 roku firma Carrefour podjęła decyzję o wsparciu 41 polskich szpitali zakaźnych zlokalizowanych w pobliżu hipermarketów należących do sieci. W pierwszym miesiącu trwania akcji do placówek medycznych trafiły najpotrzebniejsze produkty żywnościowe, w tym jedzenie, napoje oraz kosmetyki. Pomoc szpitalom w całej Polsce będzie świadczona przynajmniej przez najbliższe 2 miesiące lub do czasu skutecznego ograniczenia pandemii na polskim rynku. Wartość pomocy szacowana jest na ponad 650.000 złotych.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0