-->

Wydawnictwo RM poleca: Tydzień z kotem Jaśniepanem. Jaśniepamiętnik

Tydzień z kotem Jaśniepanem. Jaśniepamiętnik

  • Jeden długi tydzień kota Jaśniepana.  Ponad 340 rysunków Miłozwierza. Ogromna dawka humoru.   Imponująca osoba jaśniepana i znakomita mame, czyli cała prawda o życiu najmądrzejszego na świecie kota i jego wiernego człowieka.​ Zebrana i opisana w książce ,,Tydzień z kotem Jaśniepanem. Jaśniepamiętnik”.  

Metoda Montessori w domu. 

Naucz mnie robić to samodzielnie” – to zdanie doskonale definiuje pedagogikę Marii Montessori. Małemu człowiekowi należy dać możliwość działania, odpowiednio do jego wieku i umiejętności, by mógł się prawidłowo rozwijać. Dlatego pozwól dziecku wykonać zadanie samemu, pod twoim nadzorem, po zademonstrowaniu mu, jak należy to zrobić. Jeśli szukasz inspiracji, jak poprzez takie aktywności korzystnie wpłynąć na rozwój dziecka, zajrzyj do tej książki.

Metoda Montessori w domu to 80 rozwijających zabaw edukacyjnych wykorzystujących zalety pedagogiki Marii Montessori. Możesz je realizować z dzieckiem w domu, używając do tego zestawów, które sami przygotujecie. Będziecie się świetnie bawić, a przy okazji twoje dziecko rozwinie koordynację ruchową i samodyscyplinę, uwrażliwi zmysły, nabierze pewności siebie i stanie się bardziej samodzielne.

Więcej na : www.rm.com.pl

Podziel się z innymi
0Shares
0 0