Wypadek w Strzegocicach. 4 osoby w szpitalu

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Strzegocice. Kierujący renault master wjechał w tył mazdy, która następnie uderzyła w samochód ciężarowy i dwa ople. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 41-letni mężczyzna, kierujący mazdą oraz jego dwie córki, w wieku 15 i 10-lat.
Do wypadku doszło wczoraj przed godz.15, w Strzegocicach. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 22-letni mieszkaniec Szczepanowic, kierujący peugeotem master z nieznanych przyczyn najechał na tył mazdy. Kierujący mazdą oczekiwał na włączenie się do ruchu ciężarowego volvo. Mazda wskutek najechania na jej tył uderzyła w tira, następnie przemieściła się na sąsiadujący parking, gdzie zderzyła się z dwoma innymi pojazdami, oplem corsą i oplem astrą. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń do tarnowskiego szpitala przewieziono 41-letniego kierującego mazdą oraz jego dwie pasażerki, w wieku 15 i 10 lat. Kierujący renault masterem oraz 51-letni kierujący ciężarowym volvo nie ucierpieli w wypadku. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że uczestnicy byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilznie.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0