-->

Zaparzmy.pl zaprasza na kawę i herbatę !

Zaparzymy.pl to sklep z kawą na wagę , herbatą na wagę, akcesoriami, syropami marki Monin, ekspresami do kawy oraz możliwością zabrania ze sobą kawy lub herbaty na wynos 🙂

Pomysł na sklep tzw. coffeeshop powstał w roku 2016. Pracujący w branży gastronomicznej właściciele sklepu Ewa i Igor zauważyli, że brakuje na rynku specjalistycznego sklepu, a co za tym idzie wiedzy o tym jak prawidłowo powinno się parzyć kawę i herbatę.

Ich pierwszy sklep powstał w Krośnie. W swoim kameralnym kawowo-herbacianym sklepie zamknęli cały kawowo-herbaciany świat.

Naszą pasją i miłością do kawy i herbaty chcemy dzielić się z innymi. Chcemy pokazywać, uczyć, dać próbować. Bo przecież niema takiego domu w którym nie pije się albo kawy albo herbaty 🙂 więc fajnie by chwile przy filiżance sprawiały nam przyjemność, wspomagały nasze zdrowie i dobre samopoczucie- mówi właścicielka sklepu Ewa.

W ofercie sklepu Zaparzymy.pl znaleźć można około 130 różnych herbat, ponad 50 kaw, Yerba Mate, sprzęt do kawy i herbaty taki jak: kawiarka, dripp, aeropres, chemex, frenchpress, zaparzacze do herbaty, ekspresy do domu i gastronomii, czekoladę, przyprawy do kawy i herbaty, syropy marki Monin(obecnie ponad 120 różnych smaate, porcelanę, kubki termiczne. W ofercie mamy także zestawy prezentowe, które sprawdzają się na każdą okazję.

Jako Zaparzymy.pl prowadzimy szkolenia baristyczne w szkołach, restauracjach, kawiarniach. Uczymy tego jak prawidłowo parzyć kawę, dbać o urządzenia, jak parzyć herbatę. Naszym początkowym założeniem było edukować w kawowo-herbacianym temacie i tego się trzymamy. Masz pytania zapraszamy na ul. Słowackiego 2. Postaramy się pomóc i doradzić- dodaje Igor.

Dlaczego Dębica?

W Dębicy mamy trochę znajomych, do naszego sklepu w Krośnie przyjeżdża dużo osób z okolic Dębicy dlatego też postanowiliśmy nasz drugi punkt otworzyć właśnie tu- mówi Igor.

Serdecznie zapraszamy na kawę i po kawę, na herbatę i po herbatę.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0