Zaplanuj urodziny z przytupem. Podpowiadamy, jak zachwycić gości - ziemiadebicka.pl

Zaplanuj urodziny z przytupem. Podpowiadamy, jak zachwycić gości


Raz w roku nadchodzi ten dzień, w którym to my jesteśmy najważniejsi: urodziny. Warto je obchodzić nie tylko w gronie bliskiej rodziny, ale i dobrych znajomych, z którymi na co dzień nie mamy czasu się spotykać. Zwłaszcza, jeśli zbliżają się szczególne, okrągłe urodziny, otwierające przed nami nowy etap w życiu. Wiemy, o jakie atrakcje należy zadbać, żeby impreza, również ta w domu, była naprawdę udana.

Goście docenią wyborne jedzenie, które sam przygotujesz

Przyjęcie urodzinowe to dla jednych wielkie wydarzenie, dla innych dzień jak co dzień. Jeśli zdecydowałeś się na imprezę domową, a nie jesteś urodzonym kucharzem, ugoszczenie kilkunastu osób może okazać się ogromnym wyzwaniem. Mimo to nie wyręczaj się cateringiem ani nie zamawiaj pizzy. Dużo lepszym wyjściem będzie przygotowanie prostych przekąsek imprezowych. Takie przysmaki zrób również wtedy, gdy urodziny odbędą się w wynajętym lokalu. Możesz przyrządzić koreczki, które efektownie zaprezentują się na półmiskach ozdobionych liśćmi sałaty albo serowe kulki, obtoczone w ziołach i orzechach. Dobrze smakują też sałatki, np. warstwowa z gyrosem. Jeśli zaproponujesz gościom przekąski zrobione własnoręcznie, na pewno docenią oni Twój trud i będą się jeszcze lepiej bawić.

Małe pamiątki dają najwięcej radości. Zamów fotobudkę

Skoro urodziny mają się odbyć z przytupem, konieczne będzie zaskoczenie zaproszonych gości. Odpuść zatrudnianie fotografa i wyjdź poza schematy, zamawiając maszynę do robienia zdjęć. Fotobudka będzie rewelacyjną atrakcją, a poza wielkimi emocjami zapewni też pamiątki: zabawne zdjęcia. W fotobudce można wykonać serię zdjęć, na każdym wychodząc zupełnie inaczej. Jak to możliwe? Pomagają rekwizyty, przywożone przez osobę, nadzorującą pracę urządzenia. Urodzinowi goście będą mogli do woli się fotografować, od razu otrzymując wydrukowane zdjęcia z imieniem solenizanta. To znakomity pomysł na atrakcję, która robi wrażenie. Ceny za wypożyczenie fotobudki różnią się w zależności od producenta. Jeśli chcesz zamówić coś specjalnego na urodziny, sprawdź ofertę Light Ring. Oferowane przez doświadczoną firmę fotobudki robią zdjęcia, nagrywają filmiki i wykonują GIFy.

Zapraszając gości na urodziny, należy pamiętać nie tylko o dobrym jedzeniu i szczególnej atrakcji, ale również o świetnej atmosferze. Miej to na uwadze i przygotuj się, odpowiednio wcześniej nagrywając na płytę ulubione piosenki, które umilą zabawę, wydobywając się z głośników. Muzyka będzie doskonałym dopełnieniem całości: pysznych przekąsek i szaleństw w fotobudce. To najlepszy przepis na imprezę urodzinową, wypróbuj go!