Zarząd LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno podał się do dymisji. Ciemne chmury nad pilźnieńskim klubem.

Po 23 latach nieprzerwanego funkcjonowania zarząd klubu LKS Rzemieślnik Pilzno podał się do dymisji. Po tym jak  z finansowania działalności klubu wycofał się jego główny sponsor firma Taurus nad klubem zawisły czarne chmury. – Zgodnie z umową będę wspierał klub do końca roku – mówi Stanisław Jarosz, prezes Taurusa.

W minioną sobotę kibice i piłkarze podczas meczu ligowego z Piastem Tuczempy który drużyna z Pilzna wygrała aż 3:0 podziękowali członkom Zarządu Klubu i głównemu sponsorowi firmie Taurus. -Spłaciłem wszystkie długi klubu, i do końca roku będę wspierał jego działalność. I to jest koniec mojej współpracy z Rzemieślnikiem – nie bez goryczy mówi Stanisław Jarosz. Jest mi niezmiernie przykro, że musiało dojść do takiej sytuacji, ale jako główny sponsor klubu nie mogę sobie pozwolić na takie traktowanie jakiego doświadczyłem w ciągu minionych ostatnich miesięcy. Zostawiam klub niezadłużony, w bardzo dobrej kondycji sportowej, ze świetnymi wynikami.

Wraz z odejściem Taurusa do dymisji podał się cały zarząd klubu. W sobotę po meczu podziękowano Stanisławowi Jaroszowi i całemu kierownictwu klubu. Odśpiewano  “Sto lat” . Wręczono pamiątkowe dyplomy. Kibice mimo świetnego meczu z dość smętnymi minami opuszczali stadion. Przyszłość ich drużyny rysuje się w bardzo ciemnych barwach.