-->

Żłobek przy Sienkiewicza czasowo zamknięty

Zgodnie z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dębicy, Żłobek Miejski na ul. Sienkiewicza w dniach od 25 marca br. do 2 kwietnia br. zostanie zamknięty z powodu dodatniego wyniku na COVID-19 u jednego z pracowników kuchni.

Jak informuje dyrektor placówki, osoba z wynikiem dodatnim pozostaje w izolacji na okres wskazany przez lekarza, natomiast pozostali pracownicy kuchni zostali objęci kwarantanną do dnia 2 kwietnia br. Kierując się dobrem i bezpieczeństwem dzieci, rodziców oraz pozostałego personelu, podjęto decyzję o czasowym zamknięciu żłobka.

Od jutra kwarantanną objęta zostanie również 24-osobowa grupa krasnali z Przedszkola Miejskiego nr 6. W pozostałych placówkach zajęcia odbywają się bez zakłóceń. W celu sprawnego i skutecznego podejmowania decyzji w sytuacjach zagrożenia, dyrektorzy przedszkoli oraz żłobka codziennie informują władze miasta o bieżącym stanie epidemicznym wśród dzieci i pracowników.

Mając na uwadze wspólne dobro, zwracamy się do wszystkich Mieszkańców z prośbą o poważne zastosowanie się do wszelkich zaleceń, jak noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego i regularne dezynfekowanie rąk. W obecnej sytuacji wiele zależy od naszej wspólnej odpowiedzialności.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi
0Shares
0 0