Znakomite polskie wędliny, idealne na wielkanocny stół. Doskonały prezent dla pracowników, kontrahentów i bliskich – dostępny w “Taurusie”

Szynka z Pilzna – produkowana według przedwojennnych receptur, kiełbasa swojska przyprawiana czosnkiem i pieprzem, wędzona na olchowym dymie oraz inne smakołyki rodem z pilznieńskiej firmy “Taurus” dostępne są teraz w specjalnych wielkanocnych zestawach promocyjnych. -To idelany prezent dla pracowników, kontrahentów czy naszych blskich – mówi Stanisław Jarosz, prezes  “Taurusa”.

Firma w ubiegłym roku obchodziła 30-lecie swojego istnienia i jak podkreśla jej założyciel stawia na smak, zdrowie i polską tradycję.

-Nasze wyroby są produkowane z mięsa dostarczonego od lokalnych hodowców i wyrabiane  według receptur przedwojennych masarzy z dodatkiem naturalnych skłądników – dodaje Stanisław Jarosz, który masarskiego fachu uczył się od swojego ojca. Od mojego taty nauczyłem się jak robić dobre szynki, kiełbasy, boczki i inne mięsne smakołyki. I według tych przepisów produkujemy je w “Taurusie”.

Teraz te znakomite produkty dostępne są w specjalnych wielkanocnych zestawach. Zawieraja one około kilograma szynki pilznieńskiej, kilogram kiełbasy swojskiej, boczek i inne produkty wytwarzane w Taurusie. Koszt takiego zestawy waha się między 80-100 zł w zależności od wagi produktów. Zestawy te nie są dostępne w handlu, a można je zamawiać kontaktując się z działem handlowy firmy dzwoniąc pod nr telefonu 694 477 334.

Serdecznie polecamy je tym wszystkim którzy cenią sobie dobry smak oraz tradycyjną, polską, zdrową żywność. “Taurus” to w 100 procentach polska firma, kupując jej produkty wspieramy lokalnych przedsiębiorców i lokalną gospodarkę oraz miejsca pracy.