Żyraków. Drużyna Krzysztofa Tylca gotowa do wyborów samorządowych - ziemiadebicka.pl

Żyraków. Drużyna Krzysztofa Tylca gotowa do wyborów samorządowych


Chyba jako jedna z pierwszych w powiecie dębickim swoich kandydatów na radnych i wójta pokazała się drużyna Krzysztofa Tylca kandydata na wójta gminy Żyraków. Dwa dni temu na profilu PiS Gminy Żyraków pojawiły się zdjęcia większości kandydatów do lokalnych samorządów.

Krzysztof Tylec zgromadził wokół siebie kilkanaście osób z terenu całej gminy Żyraków, którzy będą walczyć o mandaty radnych. Ze Straszęcina są to Ryszard Dec i Dariusz Bieniasz, z Zasowa Zaofia Ryczek. Mokre reprezentować będzie Agnieszka Czapiga, Jacek Kędra Żyraków a Jan Ćwik i Magdalena Grzyb Nagoszyn. Z Bobrowej startować będzie Tadeusz Orłowski i Zuzanna Janora, z Góry Motycznej Wojciech Szaj, z Wiewiórki Tadeusz Kulas a Joanna Wiercioch z Woli Żyrakowskiej.

W drużynie Krzysztof Tylca znajdują się również kandydaci do Rady Powiatu Dębickiego – Bożena Osocha, Elżbieta Mika i Sławomir Łanucha oraz kandydat do Sejmiku Województwa Podkarpackiego Czesław Łączak.

Zdjęcia kandydatów zostały umieszczone dwa dni temu na profilu FB żyrakowskiego PiS. Wzbudziły one ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców gminy i – prawdopoodbnie też urzędników Urzedu Gminy Żyraków. Specjalne podziękowania za ich obecność na profilu FB PiS Gminy Żyraków zostały umieszczone wczoraj w sieci.

“Dziś liczba polubień naszego profilu FB przekroczyła “setkę”. Bardzo dziękujemy pracownikom Urzędu Gminy w Żyrakowie oraz instytucjom podległym Urzędowi za dzisiejszą obecność na naszym FB. Profil Prawa i Sprawiedliwości Gminy Żyraków obejrzało dziś kilka tysięcy ludzi. Bez Waszego, Drodzy Urzędnicy Urzędu Gminy Żyraków, zaangażowania nie osiągnelibyśmy takiego sukcesu. Serdecznie Was pozdrawiamy! ” – czytamy na profilu PiS Gminy Żyraków