Previous
Next

Pijany przewoził dziecko bez fotelika

Dębiccy policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali pijanego kierowcę opla astry. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami, a na przednim siedzeniu bez fotelika przewoził samochodem 9-letnie dziecko. Za przewinienia odpowie przed sądem.
Wczoraj około godz. 17.30 w Brzeźnicy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel Astra. Kierującego poddano badaniu alkomatem, urządzenie wykazało u mężczyzny 2,3 promila alkoholu w organizmie. W samochodzie na przednim fotelu siedział 9-letni syn kierowcy, bez wymaganego fotelika i bez zapiętych pasów. W trakcie interwencji funcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy z powodów zdrowotnych.
Wobec 37-letniego mieszkańca Paszczyny będzie prowadzone stosowne postępowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.