Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka Czad Festiwal piątek wieczorem

Setki samochodów zaparkowanych gdzie się da, tłumy ludzi podążających na Borowiec – tak wyglądał Straszęcin pierwszego dnia nowej imprezy Śnieżka Czad Festiwal. Wśród rejestracji dominują dębickie RDE, ale nie brak również RRS, RJS,RMI, RZ oraz WO, KR i szeregu innych. Do Straszęcina na koniec wakacji zjechali ludzie z wielu regionów Polski południowej. Nad Grabinianką pojawiły się grupy młodzieży z plecakami i wiele wskazuje na to, że zamierzają biwakować „na dziko” nad brzegiem rzeki a koncertów słuchać będą zza płota, bo nagłośnienie jest niczego sobie. Echo koncertów niesie się na wiele kilometrów od Borowca, a tym którzy mieszkają tuż obok, jeśli nie są miłośnikami tego typu imprezy, wesoło nie będzie. Przykrą rzeczą jest fakt, że wokół kościoła, cmentarza i samej groty w Straszęcinie przechadzają się grupki młodzieży z piwem w ręku a puste butelki i puszki  spotkać można tu i tam na wypielęgnowanych przez księdza proboszcza terenie. Dzień pierwszy festiwalu właśnie trwa.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.