Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Bóg nam sprzyja – mówią politycy PiS –u

jaroslaw-kaczynski-paszczynaDo Paszczyny przyjechał dzisiaj Jarosław Kaczyński. Prezes PiS-u wspiera kampanię Zdzisława Pupy w walce o fotel senatora RP. W wizycie towarzyszą mu politycy tej partii: Adam Hoffman, Tomasz Poręba, Kazimierz Moskal, Jan Warzecha oraz wielkie zainteresowanie mediów. Do Paszczyny zawitały ekipy telewizyjne Telewizji Polskiej, TVN 24, Polsat, Trwam oraz regionalnych i lokalnych mediów.
Jarosława Kaczyńskiego podczas wizyty w Paszczynie w swoim domu ugościli Leszek i Anna Świętoniowie.
Więcej informacji o pobycie Jarosława Kaczyńskiego wkrótce na www.ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.