Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Koncert noworoczny

koncertNajpiękniejsze kolędy i pastorałki oraz utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej będzie można usłyszeć podczas „Koncertu Noworocznego”, który odbędzie się 4 stycznia w domu kultury „Mors” w Dębicy. Początek koncertu o godz. 17.00.
W koncercie orkiestrami i zespołami będą dyrygować Stanisław Świerk, Alicja Stasiowska – Piwowar, Ewa Markiewicz, Marta Fortuna i Andrzej Korus. Wśród solistów usłyszeć można Alicję Płonkę (sopran), Pawłą Trojaka (tenor) i Tomasza Furmana (tenor). Zespół Kameralny przygotował Ludwik Sarama a koncert poprowadzi Renata Żabicka.
Organizatorami konncertu są Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Dębicy, Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Młodych Talentów, samorząd Dębicy i Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.