Previous
Next
Previous
Next

Pielgrzymują do Zawady

IMG_9024
Pielgrzymi z parafii św. Jadwigi z Dębicy w drodze do Zawady

We wrześniu z wielu okolic Dębicy wędrują do Zawady pielgrzymi. Do najbliższej niedzieli trwa tam Wielki Odpust w Sanktuarium  Matki Boskiej Zawadzkiej. Wczoraj do Zawady wyruszyła grupa około 150 pielgrzymów z parafii św. Jadwigi. Szły osoby w różnym wieku, z różnymi intencjami. Droga zajęła im nieco ponad dwie godziny, ale jak mówią pielgrzymi to czas, który liczy się inaczej. Jest to mała chwila, gdy można zapomnieć o tych wszystkich kłopotach, które nękają nas codziennie. Można też wyłączyć telefon komórkowy i pozostać tylko samemu ze sobą, modlitwą. To czas bezcenny – mówią pielgrzymi.
 
 
IMG_9027

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.