Previous
Next
Previous
Next

Ludmiła Pilch – kobieta niezwykła

IMG_9005
Ludmiła Pilch opuściła Turniej Nalewek Galicyjskich w doskonałym humorze

Ludmiłę Pilch mieliśmy okazję spotkać ostatnio dwukrotnie. W minioną sobotę była członkiem komisji oceniającej w III Turnieju  Nalewek Galicyjskich w Stobiernej. Podobnie jak reszta członków komisji z obrad wyszła w doskonałym humorze, i krokiem może lekko chwiejnym  (przy czym delikatną chwiejność poruszania się tłumaczyć trzeba nierównością podłoża, ułożonego z nierównych kamiennych płyt) opuściła miejsce obrad komisji.  We wtorek natomiast spotkaliśmy znów Ludmiłę Pilch w gronie pielgrzymów zmierzających do Zawady. Razem z grupą z parafii św. Jadwigi podążała dębickimi ulicami do Santkuarium Matki Boskiej Zawadzkiej.
I do tańca i do różańca – te słowa doskonale oddają prawdziwego ducha byłej sekretarz miasta, kobiety zawsze pogodnej i uśmiechniętej.
pilchowa
Ludmiła Pilch w drodze do Zawady. I do tańca i do różańca – te słowa trafnie określają charakter byłej sekretarz miasta.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.