Previous
Next
Previous
Next

Brzostek.Adrianna Wajda Przyjacielem Super Orlika 2013

orlikOskary dla animatorów sportowych przyznane. Czwórka najbardziej zaangażowanych i kreatywnych animatorów pracujących na co dzień na Orlikach odebrała statuetki Super Orlików podczas uroczystej gali, która odbyła się 9 grudnia 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 
Super Orlik to przedsięwzięcie będące ukoronowaniem programu „Nasz Orlik” realizowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki przez trzy partnerskie organizacje: Fundację V4Sport, Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej i Projekt Społeczny Uniwersytetu Warszawskiego. Powstało, by promować inicjatywy społeczne polegające na organizacji wydarzeń rekreacyjnych i sportowych na Orlikach w całej Polsce. W ramach tego konkursu nagradzani są najbardziej przedsiębiorczy animatorzy wydarzeń odbywających się na Orlikach oraz osoby wspierające animatorów, czyli „Przyjaciele Orlika”.
Już samo wybudowanie Orlików było z pewnością skutecznym sposobem na zachęcenie lokalnej społeczności do częstszej aktywności fizycznej. Przedsięwzięcie Ministerstwa Sportu i Turystyki przyjęło się znakomicie – coraz więcej osób woli spędzić swój wolny czas na Orliku niż np. przed komputerem. Kolejnym krokiem było zaangażowanie animatorów, którzy odpowiedzialni są za przygotowywanie interesujących zajęć i promowanie ich wśród mieszkańców. I udało się. Dzięki nim niemal codziennie można zobaczyć wiele osób korzystających z tych obiektów.
Jedną z takich osób nominowanych do nagrody Przyjaciela Orlika jest Adrianna Wajda z Brzostku. Adrianna od początku funkcjonowania Orlika aktywnie wspiera wszelkie inicjatywy, które są tu podejmowane. Jedną z jej pasji jest fotografia. Swoją pomysłowością oraz talentem fotograficznym pomaga promować w lokalnych mediach oraz internecie wszelkie wydarzenia mające miejsce na brzosteckim Orliku. Dzięki swojej pracy oraz pozytywnej energii, którą zaraża innych, przyczynia się do propagowania aktywnego trybu życia wśród mieszkańców Brzostku.
Adrianna Wajda dzięki pomocy, której udziela podczas pracy na Orliku zyskała zaufanie wielu osób i opinię osoby, na której zawsze można polegać.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.