Previous
Next
Previous
Next

Stobierna. Laureaci w Ogólnopolskiej Olimpiadzie

stobUczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z matematyki pod kierunkiem pani Beaty Ciećkiewicz oraz z chemii pod kierunkiem pani Bożeny Sztogrin.Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru. Do każdego pytania w teście podane były 4 odpowiedzi, z których uczniowie wybierali poprawne. Konkursy z „Olimpusa” stanowiły rozszerzenie programu nauczania i oceniały poziom wiedzy uczniów. Nasza szkoła uzyskała wysokie lokaty w skali kraju.
Oto one: dyplom laureata z chemii otrzymała: Żaneta Szymaszek klasa I gimnazjum V miejsce,  dyplom laureata zmatematyki otrzymali: Natalia Skórska klasa VI -VI miejsce, Dawid Laska klasa V -X miejsce, Agnieszka Hodur klasa V-XIII miejsce. Wszystkim uczestnikom olimpiad serdecznie gratulujemy !!!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.