Previous
Next
Previous
Next

Brzostek. Herbatka dla babci i dziadka

DSC_833617 stycznia 2014 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły uroczyście obchodzili Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przygotowali inscenizację pt. „Herbatka dla Babci i Dziadka”. Zaprosili na nią szanownych Gości, których w ciepłych słowach, w imieniu Pani Dyrektor Anety Krajewskiej, Wychowawców – Pani Cecylii Świątkowskiej, Pani Elżbiety Czai, Pani Barbary Samborskiej, Pani Edyty Olszowy, Pani Agaty Darłak powitała Pani Maria Przebięda – Dyrektor Szkoły.
Podczas programu Dziadkowie i Babcie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role – recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Dzieci zaprezentowały również talenty taneczne – przebojowo zatańczyły takie tańce, jak: „Spacer Babci i Dziadka”, „Sałatkę Owocową”, „Taniec w Kapeluszach”, tango oraz wyliczankę.
Wspaniale wystąpił Mikołaj, który wcielił się w rolę dziadka i przeprowadził krótki dialog z wnukami ukazując różnicę w wychowaniu dawniej i dziś. Na koniec części artystycznej dzieci złożyły zaproszonym Gościom życzenia, po czym odśpiewały gromkie „Sto lat”. Następnie obdarowali swoich ukochanych Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Ten szczególny dzień nie mógł obyć się także bez słodkiego poczęstunku.
Babcia i Dziadek to dla dzieci niezwykle ważne osoby, o czym świadczy ogromne zaangażowanie dzieci w przygotowanie występu oraz łzy wzruszenia w oczach Dziadków podczas organizowanego spotkania. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, a wnuki poprzez występy mogły wyrazić swoje najszczersze uczucia oraz podziękować za trud wkładany w ich codzienne wychowanie.
W imieniu zaproszonych Gości i własnym Babcia Danusia podziękowała dzieciom, nauczycielom i dyrekcji za przepiękną część artystyczną i trud włożony w przygotowanie tej akademii. Życzyła wszystkim zebranym zdrowego i szczęśliwego 2014 roku. Miłym upominkiem dla maluchów były słodycze przyniesione przez Babcię Danusię i Babcię Jasię.
Na zakończenie uroczystości Dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnych pamiątkowych fotografii, które im będą przypominały te miłe chwile spędzone w szkole.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.