Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanie – nowy Ruch Społeczny w powiecie dębickim. Krawczyk liderem

IMG_4267Dziś w Dębicy zawiązał się nowy Ruch Społeczny „Dębiczanie”. Jego liderem został Krzysztof Krawczyk były wiceburmistrz Dębicy. Zapowiada on, że będzie walczył o fotel burmistrza miasta.
„Dębiczanie” nie ukrywają, że przygotowują się do wyborów samorządowych.
Ostatnie lata pokazują, że w mieście nie dzieje się tak jakby życzyli sobie tego mieszkańcy – mówi Krzysztof Krawczyk. Nie ma zapowiadanych miejsc pracy, inwestorów, młodzi ludzie masowo emigrują. Nie ma żadnej koncepcji rozwoju Dębicy i regionu dębickiego. Dębica upada.
Zdaniem Krawczyka przyszłość miasta należy budować w oparciu o kontakty z biznesmenami.
Tylko przedsiębiorcy wiedzą jak rozwijać przedsiębiorczość bo to ich chleb powszedni – uważa Krawczyk. To oni dają wpływy z podatków do budżetu i miejsca pracy. Nie ma innej drogi, jeżeli myśli się rozsądnie o przyszłości miasta. Łupienie podatkami przedsiębiorców to zły pomysł na rozwój miasta.
W grupie tworzących „Dębiczan” znalazło się kilkadziesiąt osób. Część z nich to członkowie Stowarzyszenia Alternatywa, część to ludzie nie związani do tej pory z polityką. Jest wśród nich również radny Mateusz Smoła.
Jesteśmy otwarci na dobre pomysły dla Dębicy – dodaje Krawczyk, który już kilka tygodni wcześniej zapowiedział, że będzie kandydował na burmistrza Dębicy.
Na pewno może liczyć na moje poparcie – deklaruje Mateusz Smoła.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.