Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gmina Dębica. Turniej Siatkówki OSP rozstrzygnięty

osp25 stycznia 2014 r., odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dębica o Puchar Wójta Gminy, w zawodach wzięło udział 9 drużyn reprezentujących sołectwa: Stobierna, Braciejowa, Pustków, Pustków Strachów, Podgrodzie, Paszczyna, Brzeźnica Wola, Pustynia i Pustków Krownice oraz gościnnie dwie drużyny: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy oraz drużyna reprezentująca Gminę Dębica na czele z Wójtem Gminy Dębica Stanisławem Rokoszem. Zawody odbywały się w trzech grupach, z każdej grupy wychodziła jedna drużyna, która grała o miejsce na podium. Zwyciężyła Drużyna z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Gminy Dębica, zaś trzecie wywalczyła OSP Braciejowa. Na zakończenie nastąpiło wręczenie pucharów, dyplomów oraz sprzętu sportowego ufundowanego przez Gminę Dębica. Organizatorzy, Gmina Dębica i Zarząd Gminny Związku OSP RP dziękują wszystkim za uczestnictwo i sportową atmosferę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.