Previous
Next
Previous
Next

Franciszek Kuźma. Jesteśmy zadowoleni z akcji zbierania podpisów. Idzie dobrze.

chudyPełnomocnik do spraw zbierania podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum o odwołanie wójta gminy Czarna Józefa Chudego jest zadowolony z efektów akcji. Strzałem w dziesiątkę okazał się telefon pod który mogą dzwonić osoby chcące złożyć podpis pod wnioskiem – mówi Franciszek Kuźma. Jego numer to   798 429 989.
Przypomnijmy: aby referendum mogło się odbyć organizatorzy muszą zebrać 1032 podpisy pod wnioskiem o jego przeprowadzenie. W ostatni piątek liczba podpisów sięgała setki. Po weekendzie jest ich więcej.
Skłamałbym gdybym powiedział że zbieranie podpisów to przysłowiowa „bułka z masłem” – mówi Kuźma. Ludzie są zastraszeni, boją się władzy. Wiele osób deklaruje nam poparcie, ale obawia się podpisać na wniosku z imienia i nazwiska. W pełni ich rozumiemy. Ale jest też wielu którzy nie obawiają się dzwonić do nas.
Dużo osób dzwoni pod numer telefonu, którzy uruchomili organizatorzy referendum.
To daje nam możliwość dyskretnego umówienia się z osobami którzy nas popierają – dodaje Kuźma. Nie spodziewaliśmy się że efekty będą tak dobre.
Przed weekendem liczba podpisów sięgała setki. Jak jest teraz?
Dobijamy do drugiej setki – mówi Kuźma. Tak naprawdę akcja się rozkręca a czas na zbieranie podpisów mamy do 10 marca. Wierzymy, że uda nam się zebrać te 1032 podpisy.
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.