Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jasełka w Kamienicy Dolnej

bzostek26 stycznia 2014r. w niedzielę w kaplicy pod wezwaniem bł. Karoliny Kózkówny parafianie oraz zaproszeni goście mogli obejrzeć jasełka pt. „Droga do Betlejem” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Kamienicy Dolnej. Dzieci wraz z Panią Dyrektor Danutą Kaczką i nauczycielami najpierw uczestniczyli we Mszy Świętej. Po nabożeństwie mali aktorzy pięknie zaprezentowali inscenizację bożonarodzeniową.

W jasełkach udział wzięli: Julia Porębska, Sebastian Podlasek, Kamil Piekarczyk, Mikołaj Jędrzejczyk, Łukasz Lisak, Radosław Machaj, Krzysztof Oprządek, Janusz Berek, Grzegorz Starościk, Dominik Oszkandy, Karina Augustyn, Patrycja Olszowy, Aleksandra Foryś, Aleksandra Grzesiakowska, Gabriela Berek, Michał Jasicki, Magdalena Potyrała, Marcin Starościk, Ewelina Potyrała, Zuzanna Podgórska, Natalia Potyrała, Oliwia Serafin, Milena Machaj, Zuzanna Grzesiakowska, Filip Podgórski, Oliwia Żółkiewska, Piotr Berek, Szymon Machaj, Ewa Golonko, Bernadetta Juda i Karolina Rakowska.

Wspólnie śpiewane kolędy i pastorałki brzmiały daleko hen i wzruszały zebranych.

Słowa uznania do Rodziców, Nauczycieli i Dzieci skierowały Panie Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzostku – zaproszone na tę uroczystość przez Panią Monikę Machaj – Przewodniczącą Rady Rodziców.

Na zakończenie Pani Małgorzata Berek – przedstawicielka Rady Rodziców serdecznie podziękowała Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom za piękny scenariusz i zaangażowanie w przygotowanie jasełek, a Gościom za przybycie.

 Rada Rodziców działająca przy szkole w Kamienicy Dolnej składa serdeczne podziękowania za współpracę Szkole Podstawowej w Brzostku. Dziękujemy wszystkim za okazaną życzliwość.

Rada Rodziców

źródło. www.brzostek.pl

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.