Previous
Next
Previous
Next

Pożar stodoły w Stobiernej. W płomieniach zginęło kilkadziesiąt zwierząt.

WP_000396Dziś po południu w Stobiernej wybuchł pożar. Płomienie objęły stodołę oraz stajnię.
W pożarze padło wiele zwierząt, w tym pięć dorosłych koni i  pięć źrebaków, jedna koza, dwa barany,  kilkadziesiąt kaczek i kur – mówi Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy dębickich strażaków. Większość z nich uległa zaczadzeniu.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.