Previous
Next
Previous
Next

Lipton wspiera WOŚP – lista laureatów konkursu

liptonW grudniu wspólnie z marką Lipton ogłosiliśmy konkurs.
Dzisiaj zamieszczamy listę Laureatów tego konkursu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Iwona Madej-Sokołowska, Nagawczyna

Barbara Ciebień, Pustynia
Jadwiga Cieśla, Dębica
Ania Czapka-Moraniec, Dębica

Jadwiga Tabor z Żyrakowa
Ewa Król,  Pustków Osiedle
Jadwiga Kozłowska, Dębica
Sylwia Pomirowska,  Zawada
Monika Kloc – Nalezińska, Dębica
Maria Korzeniowska, Dębica
Po odbiór nagród zapraszamy do redakcji Ziemi Dębickiej od jutra 13.01.2013. Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.