Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Miasto Otwarte – a ubikacje zamknięte, pryszniców brak!

IMG_0839
Karatecy to twardzi ludzie i pewnie nie z takimi kłopotami sobie poradzą, ale … W Dębicy, które szumnie nazywane jest Miastem Otwartym są rzeczy za które trzeba się wstydzić. Chodzi o toalety w Domu Sportu Mors. A zwłaszcza te przy sali sztuk walki.
Na zajęcia Dębickiego Klubu Karate Kyokushin uczęszcza kilkadziesiąt  dzieciaków. Od lat trzech do kilkunastu. Karate uczy odporności na ból a w szatni uczy jak żyć i radzić sobie w trudnej rzeczywiostości.  Czemu? Chodzi o toalety a raczej ich brak. Sala Sztuk Walki mieści się na drugim piętrze a maluchy rzadko kiedy wytrzymują cały trening bez konieczności pójścia do toalety. Zziajanie i spocone maluchy muszą schodzić na parter budynku do ogólnodostępnej toalety ( która też jest paskudna!) i wracają na salę. Jak są rodzice idą z rodzicami, jak są same dreptają samodzielnie. W szatni nie ma toalety, nie ma pryszniców  (zbyt wielki o luksów w XXI wieku) nie ma nawet sprawnej umywalki. Panuje za to nieporządek, brud, kurz i ogólny rozgardiasz. A wszystko to na tym samym piętrze na którym na co dzień urzęduje dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Robert Mazur.
Wielce Szanownemu Panu Dyrektorowi polecamy tę wstydliwą dla Miasta Otwartego sprawę.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.