Previous
Next
Previous
Next

Mali Igloopolanie” w PM 12 w Dębicy

P1157235W środę dnia 15 stycznia 2014 r., do Przedszkola nr 12 w Dębicy zawitał zespół „Mali Iloopolanie”. Dzieci i młodzież ubrani w ludowe stroje prezentowali tańce charakterystyczne dla następujących regionów: rzeszowski, kaszubski, śląski, lubelski oraz sądecki. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się kolorowym spódnicom, gorsetom i wiankom noszonym przez dziewczęta oraz kamizelom, haftowanym koszulom noszonym przez chłopców z zespołu. Chętne przedszkolaki miały możliwość zatańczyć każdy z wyżej wymienionych tańców pokazywanych wcześniej przez członków zespołu.
„Serdecznie dziękujemy za piękny pokaz tańców wykonany w naszym przedszkolu zespołowi pieśni i tańca „Mali Igloopolanie”, pani Kindze Jurek,  panu Zenonowi Piękosiowi oraz pani Elżbiecie Kęsik , dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury „Mors” – powiedziała po występie małych artystów Joanna Kramska , dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 12 w Dębicy. 

Występ zespołu  „Igloopolanie”  będzie można w Domu Kultury „Mors” 8 marca 2014 r.
Będzie to powtórka koncertu jubileuszowego. Serdecznie zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.