Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Prześlij zdjęcie i pomóż znaleźć domy innym czworonogom w potrzebie!

magnus3OTOZ Animals w Dębicy rusza z kolejną akcją mającą na celu adopcję zwierząt ze schronisk. Na początek na ulicach miasta pojawią się plakaty z bezdomnikami z Dębicy i okolic, które czekają na nowe domy najdłużej ze wszystkich, którym pomagają Animalsi. Kolejny krok to baner promujący adopcje – i tutaj prosimy o pomoc osoby, które zaadoptowały psa ze schroniska (niekoniecznie z Dębicy), od organizacji prozwierzęcej, czy po prostu zaopiekowaly się znajdą “z ulicy”. Prześlicjie nam zdjęcia ze swoimi podopiecznymi – swoje, lub swoich najbliższych. Chcemy w ten sposób pokazać, że mądra adopcja ma sens i realnie ratuje zwierzakowi życie, bo zmienia je na lepsze Zwycięskie zdjęcie znajdzie się na banerze, który pojawi się na jednej z gównych ulic Dębicy – przesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne ze zgodą na publikację wizerunku osoby, która się na nim pojawi wraz z uratowanym zwierzęciem. Co bardzo ważne – zdjęcie musi spełniać następujące wymogi: min. 200 dpi i rozdzielczość przynajmniej 2000 pikseli.
Nagrodą – poza umieszczeniem zdjęcia na banerze – będą także poradniki dot. zwierząt.
Na zdjęcia czekamy do 3 lutego 2014 r. Przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej – e-mail: zwierzeta.debica@prokonto.pl. W razie pytań – prosimy o kontakt.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.