Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Śpiewogra Bożonarodzeniowa-Gdzie jest nasze Betlejem”

DSC_0043W sobotę 18 stycznia 2014r. o godz. 18.00 na sali widowiskowej w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębicy odbyło się Przedstawienie Jasełkowe „Śpiewogra Bożonarodzeniowa – Gdzie jest nasze Betlejem”, w wykonaniu dzieci i młodzieży z Grup Artystycznych działających przy Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu.
Formuła świątecznej szopki bardzo przypadła do gustu publiczności licznie zgromadzonej w ten wyjątkowy wieczór. Zgodnie z tradycją byli Trzej Królowie, Maryja i Józef, Pastuszkowie, cudowne Aniołki i krnąbrne Diabełki. Aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Można było poczuć świąteczną atmosferę. Było pięknie, wzruszająco i bardzo rodzinnie. Szczególne podziękowania za przybycie skierowane zostały babciom i dziadkom, którzy licznie zgromadzili się na widowni. Z okazji zbliżającego się ich święta ze sceny popłynęło głośne „100 lat” oraz złożone zostały życzenia i podziękowania.
Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Dębica Pan Stanisław Rokosz, Sekretarz Gminy Pani Agnieszka Żurek , Sołtys Pustkowa-Osiedla Pan Piotr Żybura oraz Radni Gminy Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.