Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Puchar Walley’a 2014

Puchar_Walleya_Mors_DebicaZawody Walley Cup w Warszawie były pierwszymi w nowym roku kalendarzowym, w których przyszło rywalizować naszym zawodnikom. Do stolicy udaliśmy się 5. stycznia, aby na Torwarze współzawodniczyć z konkurentami z Krakowa, Skawiny, Lublina, Łodzi, Torunia, Opola, Katowic i oczywiście Warszawy.
W klasie brązowej swój program przedstawiła Karolina Dolczak. W bardzo licznej konkurencji, Karolina uplasowała się tym razem na 11 pozycji.
Pierwsze medale zdobyliśmy w klasie srebrnej, w której jednocześnie byliśmy najliczniej reprezentowani. Dobrą dyspozycję z zawodów w Łodzi podtrzymała Nikola Ciećkiewicz, plasując się na 2. miejscu. Natomiast brązowy medal zdobyła Wiktoria Żurek, dla której był to pierwszy start w tym sezonie. Kolejne nasze zawodniczki zakończyły rywalizację zaraz za podium, 4. miejsce zdobyła Karolina Słota, a 5. przypadło w udziale Ewie Mazur.
Medal złoty, w klasie złotej zdobył dla nas Stefan Świstak. To już trzecie złoto Stefana przywiezione ze stolicy. Powoli tradycją staje się łączenie kategorii solistek i solistów na najwyższym poziomie, co dodatkowo zwiększa trudność i wzmacnia konkurencje. Tym bardziej jest nam miło, że także drugie miejsce zdobyła w tej grupie nasza solistka – Justyna Dolczak, pozostawiając konkurencję z innych klubów za swoimi plecami.
Po zakończeniu startów grup młodzieżowych, prezentowali się starsi zawodnicy, a tam w grupie złotej wystąpiła Justyna Olchawa. Tym razem nie udało się zdobyć miejsca na podium. Justynie przypadła nielubiana przez sportowców 4. lokata.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.