Previous
Next
Previous
Next

Do Urzędu Gminy Czarna wpłynął wniosek o przeprowadzenie referendum odwołującego Józefa Chudego

IMG_9584
Józef Chudy wójt gminy Czarna. Dziś do Urzędu Gminy Czarna wpłynął wniosek o przeprowadzenie referendum odwołującego go ze stanowiska

Dziś rano do Urzędu Gminy Czarna trafił wniosek w sprawie przeprowadzenia referendum odwołującego wójta gminy Czarna Józefa Chudego. Na piśmie widnieje 17 podpisów mieszkańców Czarnej, Głowaczowej, Grabin, Chotowej i Jaźwin. Pełnomocnikiem Komitetu referendalnego jest Stanisław Drobot z Głowaczowej.
Więcej szczegółów na ten temat wkrótce.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.