Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Robet Mucha. Stanisław Rokosz byłby dobrym kandydatem na starostę

mucha-ok2
Robert Mucha uważa że najlepszym kandydatem na starostę byłby Stanisław Rokosz

Robert Mucha, wójt gminy Jodłowa uważa, że najlepszym kandydatem na starostę byłby obecny wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz. To sprawny i doświadczony samorządowiec – uważa Mucha. Byłby świetnym starostą.
Relacje Muchy ze starostą Bielawą nie są dobre i Mucha tego nie ukrywa.
Bielawa nie potrafi współpracować z innymi samorządowcami. Na swoim przykładzie widzę to bardzo dobrze – mówi wójt gminy Jodłowa. Dlatego jesienią podczas wyborów samorządowych trzeba postarać się o zmianę na tym stanowisku.
Ostatnio często mówiło się o tym, że to właśnie Mucha mógłby być ewentualnym starostą. Ale on sam ma inny pomysł.
Najlepszym starostą byłby Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica – uważa Mucha. Zna się jak mało kto na samorządzie i potrafi z każdym rozmawiać.
Aby to się stało w jesiennych wyborach zwolennicy Rokosza musieliby zyskać większość w Radzie Powiatu. Tam dziś rządzi PiS razem ze Wspólnotą Ziemi Dębickiej i kandydatem tej koalicji jest obecny starosta Władysław Bielawa.
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.