Previous
Next
Previous
Next

Na Sandomierskiej przejazd znowu będzie zamknięty

sandomierskaOd 20 stycznia (poniedziałek) zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem kolejowym na ulicy Sandomierskiej w ciągu drogi wojewódzkiej Dębica- Mielec- Baranów Sandomierski.
Wykonawca inwestycji robót kolejowych uzyskał decyzję o pozwoleniu na budowę i chce wykorzystać sprzyjające warunki atmosferyczne i wznowić prace prowadzone w ramach modernizacji linii kolejowej na odcinku Kraków – Rzeszów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.