Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka po raz kolejny zagrała z WOŚP!

fot_sniezka_zlote_serduszko_2014Druga niedziela stycznia to tradycyjnie czas, w którym w całej Polsce, a także poza jej granicami gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. We wsparcie fundacji Jurka Oświata włączyła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, która zgodnie z kilkuletnią już tradycją, również podczas tegorocznego, XXII finału WOŚP wylicytowała Złote Serduszko.
Licytacja Złotych Serduszek oraz Złotych Kart Telefonicznych to stały element kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbywająca się w sztabach akcji, a także za pośrednictwem Internetu i specjalnej linii telefonicznej licytacja stanowi niezwykle emocjonujący moment i punkt kulminacyjny całodniowego wydarzenia. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm we wsparcie akcji, a środki pozyskane z ich sprzedaży zasilają konto fundacji pokaźnymi sumami.
W trakcie kolejnych odsłon Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, we wsparcie jej działań włącza się FFiL Śnieżka SA. Podczas finału na dębickim rynku, Złote Serduszko wylicytowane przez Śnieżkę odebrał Wiceprezes Zarządu FFiL Śnieżka SA, Witold Waśko.
XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia 2014 roku. Podczas tegorocznej odsłony akcji zbierano środki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Moment przekazania Złotego Serduszka można zobaczyć na kanale FFiL Śnieżka SA w serwisie YouTube.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.