Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wyścig Bukowa 2014

1243Jeszcze ślady opon po Motoorkiestrze nie zeszły z dębickiego asfaltu, a my już zapraszamy na kolejne zawody. Tym razem będzie to I eliminacja Samochodowych Zawodów Klubowych 2014, czyli Zimowy Wyścig w Bukowej, który odbędzie się 9 lutego. Trasa będzie przebiegała na zupełnie nowym odcinku o długości 1.5 km, innym niż w poprzednich latach, ale nie mniej wymagającym. Onboard z odcinka oraz mapka zostanie opublikowana kilka dni przed imprezą. Baza Wyścigu jak zwykle ulokowana będzie w Zespole Szkół w Brzostku. Prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń, które wraz z potwierdzoną wpłatą wpisowego (100 zł) będzie decydowało o miejscu na liście zgłoszeń.
źródło. www.akstomil.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.