Previous
Next
Previous
Next

III Spotkanie z Folklorem

575669805Jak głosi przysłowie – „O co nie dbamy – zapominamy.” W myśl tej zasady już po raz kolejny, tym razem 25 stycznia 2014 roku, zostanie zorganizowana impreza pod nazwą „III Spotkanie z Folklorem”. W tym dniu, zespoły ludowe: Zespół Pieśni i Tańca „Wisłoczanie”, „Mali Wisłoczanie” oraz Zespół Śpiewaczy „Podgrodzianie” działające przy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz zespoły zaproszone: Zespół Pieśni i Tańca „
Łańcut”, „Wiercany” „Lajkonik” oraz Międzyszkolny Zespół Pieśni i Tańca „Halicz”, zaprezentują swój dorobek artystyczny na scenie Sali widowiskowej w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu. Będzie to dzień przepełniony muzyką regionalną, tańcem, śpiewem oraz wspaniałymi strojami. Wszystko po to, by przybliżyć publiczności piękno oraz potrzebę pielęgnowania tradycji ludowych. Spotkania tego typu mają szczególną wartość dla młodego pokolenia, które poznaje muzyczne tradycje ludowe i dzięki temu może kultywować obyczaje swojego regionu.Na zakończenie imprezy wręczone zostaną pamiątkowe statuetki i dyplomy dla grup w podziękowaniu za kultywowanie folkloru.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.