Previous
Next
Previous
Next

1000 – „lajków” dla Uratuj Most

mostKilka miesięcy temu na FB powstała strona skupiająca osoby, które nie chcą się zgodzić na rozbiórkę mostu żelaznego na Wisłoce. Dziś strona dostępna pod adresem https://www.facebook.com/uratujmost?ref=hl uzyskała tysięczny „lajk”. Oznacza to  że tysiąc ludzi, w zdecydowanej większości mieszkańców Dębicy i okolic, chociaż nie tylko, nie chce dopuścić do tego, aby most poszedł na przysłowiowe żyletki.
Będzie to głupota godna wpisania do księgi rekordów Guinnessa jeżeli Dębica dopuści do rozbiórki mostu – powiedział tydzień temu na spotkaniu sympatyków mostu Gerard Hojarski, sympatyk strony Uratuj Most. On jak i kilka osób właśnie przygotowują akcje zbierania podpisów wśród mieszkańców miasta i powiatu skierowaną do władz kolei.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.