Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka. Zawieszamy komentarze, składamy zawiadomienie na Policję

PolicjaKomentarze na portalu internetowym to zawsze tykająca bomba, dlatego na Ziemi Dębickiej są one moderowane. Jednak ostatnimi czasu poziom agresji w nich zawarty oraz groźby jakie w nich się pojawiają nie dają nam pola manewru. Zawieszamy możliwość komentowania artykułów na ZD oraz składamy zawiadomienie do Policji.
W komentarzach które nie ujrzały światła dziennego błotem obrzucani byli chyba już wszyscy, którzy cokolwiek robią w życiu publicznym. Padają wyzwiska, inwektywy – w sumie rzecz normalna w internecie. Takie komentarze z „definicji” lądują w koszu. Jednak w ostatnich dniach poziom agresji komentujących wzrósł  niewyobrażalnie. Pojawiają się groźby. Dlatego też od wczorajszego dnia zawiesiliśmy możliwość komentowania artykułów na naszym portalu. A sprawę jednego z komentujących zgłaszamy na Policję. To osobnik podpisujący się pseudonimem rp , lub rpdebica, korzystający z mobilnego internetu i logujący się do sieci na terenie Dębicy.  Dębickim policjantom przekazujemy wydruk jego komentarzy wraz numer IP komputera z którego korzystał licząc, że funkcjonariusze dotrą do osobnika któremu dalekie są reguły kulturalnej wymiany zdań. O rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.