GOODFEST 2014 – znamy line-up! Wiadomo już, kto zagra podczas 3. edycji muzycznego wydarzenia w Dębicy.

GOODFEST 2014 LOGOJuż po raz trzeci w ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się w Dębicy GOODFEST, niebiletowany Festiwal młodej muzyki alternatywnej i elektronicznej, który organizują Firma Oponiarska Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska. 30 sierpnia 2014 roku na Stadionie Miejskim w Dębicy wystąpią artyści, którzy wykraczają poza powszechnie obowiązujące trendy muzyczne, oferując wszystkim fanom muzyki nowe obszary doznań. Zagrają: BRODKA, Kaliber 44, Dawid Podsiadło, KAMP!, BOKKA, Fismoll, Stara Rzeka i Rebeka. Dyrektorem artystycznym GOODFESTu jest Filip Berkowicz, twórca tak uznanych festiwali, jak Sacrum Profanum, Misteria Paschalia, Actus Humanus, czy projektu penderecki // greenwood.
Partnerami GOODFESTu są: Narodowe Centrum Kultury, Instytut Adama Mickiewicza, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Dębica.
„Tegoroczny skład GOODFESTu zadowoli wszystkich fanów muzyki, którzy chcą poznawać nowe obszary muzyczne, ale i być na bieżąco z obecnymi trendami na świecie. Artyści, którzy wystąpią podczas GOODFESTu spełniają to zadanie w pełni, co więcej, ich twórczość została już uznana nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Wszyscy należą do pierwszej ligi polskiej sceny muzycznej, co udowodnią w ostatnią sobotę sierpnia w Dębicy” – powiedział Filip Berkowicz, Dyrektor Artystyczny Festiwalu GOODFEST.
Festiwal ma unikalną formułę, ponieważ jest nieodpłatny, a więc dostępny dla wszystkich szukających w muzyce świeżego spojrzenia i niebanalnego przekazu. To podstawowe założenie organizatorów GOODFEST, Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska, które w ten sposób wspierają polską kulturę i jej twórców.
„Cieszymy się, że GOODFEST zakorzenił się na dobre w Dębicy i na Podkarpaciu, a jednocześnie stał się ważnym punktem na kulturalnej mapie Polski. Dzięki Festiwalowi, wszyscy miłośnicy muzyki mają dostęp do najciekawszych polskich artystów, którzy już zostali docenieni w Polsce i zagranicą. GOODFEST jest zarazem jednym z przykładów społecznego zaangażowania Firmy Oponiarskiej oraz Goodyeara, ponieważ od lat wspieramy także osoby poszkodowane przez los, instytucje troszczące się o bezpieczeństwo mieszkańców, szkoły i przedszkola, a także młodzież, której cyklicznie umożliwiamy dostęp do współczesnej nauki i kultury” – powiedziała Marta Konopacka, Dyrektor ds. Komunikacji w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. i Goodyear Dunlop Tires Polska.
Wszystkie koncerty Festiwalu będą miały niezwykłą oprawę wizualną. Przestrzeń multimedialną zaaranżują znakomici artyści z Temporary Space Design, którzy zrealizowali projekty dla tak uznanych wydarzeń, jak m.in. Sacrum Profanum, Europejskiego Kongresu Kultury, Barbican Centre w Londynie, czy Lincoln Centre w Nowym Jorku. Ich oryginalne projekty audiowizualne można było podziwiać również podczas koncertów gwiazd, m.in. Jamiroquai czy Wyclef Jean.
W tym roku GOODFEST rozpocznie się o godzinie 18.00, a zakończy po północy. Dla gości Festiwalu będzie dostępna strefa z cateringiem, a dla niezmotoryzowanych zostaną uruchomione specjalne, nocne kursy autobusów lokalnej komunikacji. Już wkrótce o szczegółach będzie można dowiedzieć się na stronie internetowej Festiwalu www.goodfest.pl oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/Debica.Goodfest
Firma Oponiarska Dębica S.A. jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Firma produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii.
Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 52 zakładach w 22 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Dwa ośrodki innowacji – w Akron w stanie Ohio i Colmar-Berg w Luksemburgu rozwijają najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają branżowe standardy w dziedzinie technologii i parametrów. Goodyear zatrudnia około 69.000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.