Previous
Next
Previous
Next

Roman Rozotoczyński kontra Tadeusz Łoś Kamiński – Pokłócili się o „pasibrzucha” – materiał RDN Małopolska

rozotoczyński
Roman Roztoczyński określił Tadeusza Łoś Kamińskiego jako „pasibrzucha”. Ten skierował sprawę do prokuratury.

Wiele razy już publicznie mnie obrażał, uznałem, że trzeba wreszcie powiedzieć stop- mówi Kamiński. To nie jest pierwszy raz i uznałem, że nie można więcej pozwalać na takie standardy. Mnie radny nie słucha, ale może w konfrontacji ze stróżami prawa, to może się zreflektuje.
Roman Roztoczyński uważa, że Tadeusz Łoś- Kamiński nie miał powodu się obrażać i jednocześnie wystąpił z wnioskiem na komisji rewizyjnej Rady Miejskiej, aby sprawdzić zasadność jego zatrudnienia w MPEC-u. Obraziłem radnych powiatowych, proszę bardzo mogę przerosić. Ale rozmawiałem z wieloma radnymi i nikt nie poczuł się obrażony tylko Łoś- Kamiński. Bo pytałem na sesji jaki on ma zakres obowiązków, czym zajmuje się w MPEC-u.
Wniosek komisji rewizyjnej trafił już do burmistrza, który zapowiedział, że zrobi to możliwie szybko.
Wypowiedzi polityków można posłuchać tutaj.
http://www.rdn.pl/rdn/index.php/wiadomosci/debica/3397-poklocili-sie-o-pasibrzucha
źródło RDN Małopolska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.