Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Igloopolanie” na Dzień Kobiet

kobietZ okazji Dnia Kobiet, 8 marca na deskach Domu Kultury „Mors” wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie”. W okolicznościowym programie wystąpi grupa reprezentacyjna, kapela oraz „Mali Igloopolanie”. Koncert rozpocznie się o godz.19.00, wstęp wolny.

Reżyseria, scenariusz i choreografia – Romuald Kalinowski, kierownictwo kapeli – Stanisław Wiktor, przygotowanie wokalne i opracowania – Romuald Kalinowski, asystenci choreografa, przygotowanie grup dziecięcych – Kinga i Kacper Jurkowie, akompaniament grup dziecięcych – Zenon Piękoś, przygotowanie kostiumów – Krystyna Wiktor.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.