Previous
Next
Previous
Next

Okradł kościół z rynien. Materiał RDN Małopolska

RDNmlpskaZa rynny z kościoła kupił ubrania, jedzenie i doładował sobie telefon. 26-letni recydywista z Siedlisk Bogusz za kradzież rynien miedzianych pójdzie siedzieć za kratki na najbliższe cztery miesiące. Swój łup sprzedał na złom- mówi Jacek Żak prokurator rejonowy w Dębicy.
– Ukradł dwie rynny w kościele w Siedliskach Bogusz, warte 800 zł. Podejrzany uzyskał za ten łup w skupie złomu 250 zł. Grzegorz P. przyznał się do winy – dodaje.
Mężczyzna odsiadywał już wyrok za przestępstwa przeciwko mieniu.
Artykuł można przeczytać tutaj
http://www.rdn.pl/rdn/index.php/wiadomosci/debica/3598-okradl-kosciol-z-rynien

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.