Previous
Next
Previous
Next

MOSiR Dębica. Pijany pracownik miał 0,6 promila alkoholu we krwi

aa1Kilka dni temu na terenie kompleksu basenów i lodowiska w Dębicy zatrzymano pijanego pracownika. Mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu we krwi. Straci pracę w trybie dyscyplinarnym.
Wydarzenie miało miejsce kilka dni temu.Na miejsce został wezwany patrol policji – mówi Jacek Bator, rzecznik prasowy dębickich policjantów. Po badaniach okazało się, że we krwi pracownika jest 0,6 promila alkoholu.
Mężczyzna nie był zatrudniony przy bezpośredniej obsłudze osób korzystających z basenu i lodowiska. Zajmował się sprawami technicznymi.  Osoba ta straci pracę w trybie dyscyplinarnym.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.