Previous
Next
Previous
Next

Podgrodzie. Ferie na wesoło.

poppopopopoW dniach od 20 do 30 stycznia 2014 r. Dom Kultury w Podgrodziu nie dał się nudzić najbardziej potrzebującym dzieciom podczas czasu wolnego od szkoły. Tym razem zorganizowaliśmy zimowy odpoczynek pn. „Ferie na wesoło”. Przez ten czas zajęcia dla dzieci były tak samo zróżnicowane, jak pogoda w ferie. Nie sposób było się nudzić. Każdy dzień był inny: raz bawiliśmy się na sali widowiskowej w zabawy taneczne i ruchowe, raz w sali plastycznej tworzyliśmy dzieła sztuki, to znów były rozgrywki sportowe. Bywały też dni pełne pysznych słodkości: gofry z bitą śmietaną, ciasteczka, chrupki, napoje zimne i pyszna gorąca herbatka. Ferie 2014 zakończyliśmy oczywiście na wesoło: był bal karnawałowy, rozstrzygnięcie konkursów i rozdanie dyplomów oraz nagród.
“Ferie na wesoło” był to dla dzieci czas spędzony na ciekawych zajęciach, wśród sympatycznych rówieśników. Dzieciom pozostały po nich wspomnienia, nowe znajomości oraz zdjęcia, które będą przypominały ciekawe przeżycia w czasie ferii. Okazało się, że wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby się świetnie bawić. Wszystkie słodkości ufundowała pani Małgorzata Pikul-Burdzy, a nagrody Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Całodzienną opiekę nad dziećmi sprawowali doświadczeni pracownicy, pani Małgosia i pani Henia. Rodzicom dzieci bardzo serdecznie dziękujemy za codzienne przyprowadzanie dzieci, zwłaszcza tych mieszkających daleko. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.