Podsumowanie roku 2013 w dębickiej komendzie policji

 spotkanie polic6 lutego br. odbyła się narada roczna Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. W naradzie uczestniczył  I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Kazimierz Mruk oraz zaproszeni goście.


Narada odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Oprócz obecnego przedstawiciela Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, insp. Kazimierza Mruka, zaproszenie przyjęli Starosta Powiatu Dębickiego Władysław Bielawa, Burmistrz Miasta Dębica Paweł Wolicki, Zastępca Burmistrza Dębicy Mariusz Trojan, Wiceprezes Sądu Rejonowego Artur Mielecki, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Łoś-Kamiński oraz Prokurator Prokuratury Rejonowej Jacek Żak.
komPo złożeniu meldunku i przywitaniu zebranych gości Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Paweł Filipek dokonał analizy stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu dębickiego za 2013 rok. Przedstawiono prezentację multimedialną, obrazującą wyniki osiągnięte przez policjantów oraz zdarzenia z ubiegłego roku.
Po prezentacji głos zabrali kolejno zaproszeni goście. Kończąc swoje wystąpienia, każdy z gości składał funkcjonariuszom życzenia w związku z rozpoczynającym się rokiem oraz dziękowali za współpracę, która jak ocenili była na wysokim poziomie.
Insp. Kazimierz Mruk w swojej wypowiedzi odniósł się do przedstawionych przez policjantów wyników oraz wypowiedzi gości. Dobra policyjna praca to uznanie i poczucie bezpieczeństwa ze strony lokalnej społeczności. Problemy finansowe, które dotykają również Policję nie mogą mieć wpływu na jakość służby i stan bezpieczeństwa.
Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Paweł Filipek podsumowując naradę złożył na ręce przedstawicieli samorządów i urzędów serdeczne podziękowanie za dotychczasową współpracę. Zwrócił się także z apelem o dalsze zaangażowanie na rzecz wspólnego dobra, jakim jest bezpieczeństwo.
źródło : KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.