Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Pilźnie. Ranne trzy osoby.

pppiolojovystPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Pilźnie. W wyniku zdarzenia do dębickiego szpitala przewieziono trzy osoby. Do zdarzenia doszło około godz. 15.40 w Pilźnie na ulicy Kraszewskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika że, kierujący volkswagenem golfem wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa jadącej prawidłowo ciężarówce marki Volvo. Na skutek zderzenia golf wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziony został kierowca volkswagena 21-letni mieszkaniec Niewiadowa, jego 44-letnia pasażerka oraz 19-letni pasażer. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia przebadali kierujących alkomatem. Urządzenie wykazało ich trzeźwość. Kierujący ciężarowym volvo 28-letni mieszkaniec Dębicy nie ucierpiał w zdarzeniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.