Previous
Next
Previous
Next

Więcej miejsc parkingowych na ulicy Żeromskiego

Remont ulicy Żeromskiego z jednoczesnym zwiększeniem ilości miejsc parkingowych znalazł się w planach inwestycyjnych władz miejskich Dębicy na najbliższe miesiące.
IMG_0098W chwili obecnej w trakcie przygotowywania jest dokumentacja techniczna tej inwestycji.
– Sprawdzamy jakie są możliwości przeprowadzenia tej inwestycji pod kątem warunków jakie musimy spełnić ze względu na sieci gazowe i wodociągowe położone pod ulicą Żeromskiego – mówi burmistrz Paweł Wolicki.
W planach modernizacji ulicy Żeromskiego jest również stworzenie dodatkowych 20 miejsc parkingowych.
– Obecnie jest tam około 20 miejsc parkingowych. Chcielibyśmy zwiększyć tą liczbę o dodatkowych 20 miejsc. Byłoby to możliwe dzięki skośnemu usytuowaniu miejsc parkingowych po prawej stronie ulicy Żeromskiego w kierunku Rynku – dodaje Paweł Wolicki.
Dokumentacja tej inwestycji – po sprawdzeniu możliwości technicznych ze względu na sieci gazowe i wodociągowe – ma być przygotowana do końca marca. Niewykluczone, że na ulicy Żeromskiego wymieniona zostanie również kanalizacja burzowa. Ogłoszenie przetargu na realizację tej inwestycji może nastąpić w lipcu

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.