Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka. Przywracamy możliwość komentowania artykułów, ale na innych zasadach

azdKilka tygodni temu nasze „ziemiańskie łącza” zostały rozgrzane do czerwoności za sprawą komentarzy, które zaczęły się pojawiać na naszym portalu. Były chamskie i wulgarne, dlatego zdecydowaliśmy się zawiesić możliwość komentowania artykułów. Od dziś przywracamy taką możliwość, ale tylko dla osób zalogowanych na FB.
Co rozgrzewało emocje odwiedzających nasz portal? Polityka, oczywiście. Padały mocne słowa, pod adresem wielu osób. Emocje autorów były tak ogromne jak wielka była ich niewiedza na temat tego, że w internecie nie jest się anonimowym. Każdy komentujący zostawia ślad w postaci chociażby numeru IP komputera. Takie dane wystarczą aby dotrzeć do autora komentarza, co też w kilku przypadkach się udało. Zaskoczenie ich było ogromne.
Teraz przywracamy możliwość komentowania artykułów, ale tylko dla osób zalogowanych na FB. Uznaliśmy, że w ten sposób komentujący będą mogli bardziej skupić się na kulturalnej wymianie poglądów. Mamy nadzieję, że powstrzyma to  tych wszystkich, którzy właśnie w sieci chcą wyładowywać swoje emocje.
Ponieważ jest to dopiero wdrażane rozwiązanie nie wszystko może od razu działać poprawnie. Ewentualne uwagi na temat funkcjonowania komentarzy prosimy przesyłać na adres redakcja@gryfmedia.pl
Redakcja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.